Oferta Mebli

Wybierając nas inwestujesz w JAKOŚĆ!
Tworzone przez nas meble - wykonujemy z wysokiej jakości materiałów i w technologiach stosowanych w renomowanych firmach zachodnich. Łącząc bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji - uzyskujemy ergonomiczne, wysokiej jakości i w dobrej cenie meble. Dbając o estetykę i wytrzymałość poszczególne szafki są klejone. Wszystko to razem sumując pozwala uzyskać ergonomiczne i wysokiej jakości kuchnie.

 

Co wykonujemy
Realizujemy każdą nietypową aranżację, jeżeli tylko możliwości techniczne pozwalają na to. Posiadamy bogate doświadczenie w aranżacji wnętrz, projektowaniu i produkcji mebli. Nasz kontakt z Państwem rozpoczyna się od pomiaru pomieszczenia. Jest on zalecany ponieważ to my przejmujemy na siebie odpowiedzialność, że szafki i sprzęt AGD będą pasowały do pomieszczenia. Na podstawie pomiaru oraz rozmowy z Państwem o waszej koncepcji kuchni, życzeniach, pomysłach, wykonujemy projekt komputerowy. Od tego momentu wspólna burza pomysłów jest przerzucana na projekt. Kiedy jest on gotowy przygotowujemy umowę z dokładnym projektem zabudowy meblowej, specyfikację urządzeń AGD, oraz projekt przyłączy pozwalający dokładnie przygotować media, flizy, ścianki, oświetlenie itp.

 

Nasza firma to:
Tradycja, doświadczenie, najnowsze rozwiązania technologiczne

Jesteśmy trzecim pokoleniem zajmującym się meblarstwem i jako nieduża firma rodzinna jesteśmy elastyczni, utrzymujemy wysoką jakość oraz dbamy o każdego naszego klienta. Od 20 lat bardzo intensywnie zajmujemy się meblami kuchennymi do zabudowy. Regularnie szkolimy się, aby wdrażać najnowsze rozwiązania techniczne w naszych meblach. Nie posiadamy własnego studia kuchennego - działamy z polecenia i jest to 90% naszych zleceń. Jest to probierzem najwyższej jakości naszych usług oraz miłej obsługi.

Najważniejszy jest dla nas klient - jego komfort i wygodna praca w kuchni. Na bieżąco obserwujemy światowe trendy w aranżacjach kuchni.